وبلاگ MB به سایت فری پدیا واگذار شده است. به اولین سات جامع معرفی رایگان ها منتقل می شوید.

seconds

 تقسیم بندی گوشی های موبایل - MB همه چیز برای موبایل

اف بنر

الکترو سوسن|فروشگاه اینترنتی لوازم الکتریکی

اف بنر

الکترو سوسن|فروشگاه اینترنتی لوازم الکتریکی

با سلام خدمت شما کاربر گرامی . در صورتی که نمی دانید گوشی شما جزو کدام دسته از گوشی ها می باشد و در نتیجه نمی دانید کدام دسته از برنامه ها و یا بازی ها برای گوشی شما مناسب است ، لیست زیر را تهیه کردیم تا با پیدا کردن مدل گوشی خود در لیست مربوطه برنامه های متناسب با آن را دانلود نمایید

 


گوشی های متناسب با جاوا:این دسته از گوشی ها قابلیت اجرای نرم افزارهای جاوا و بازی های جاوا را دارند. تقریبا تمامی گوشی های حال حاضر در بازار قابلیت اجرای این دسته از فایل ها را دارند. فایلهای جاوا به فرمت jar می باشند . تمامی گوشی های نوکیا ، تمامی گوشی های سونی اریکسون و اکثر گوشی های سامسونگ ، موتورولا و LG می توانند این دسته از برنامه ها و بازیها را به راحتی اجرا کنند.

گوشی های نوکیا سری 40 :در این قسمت گوشی های سری 40 نوکیا قرار می گیرند.تم های مربوط به این سری از گوشی ها در قسمت تم نوکیا سری 40 و بازیها و نرم افزارهای آن در قسمت بازیها و نرم افزار های جاوا قرار میگیرند.در زیر لیستی از این گوشی ها را مشاهده می کنیدگوشی های سری 60 :در این قسمت گوشی های سری 60 ورژن 1 و 2 قرار می گیرند. برنامه ها ، تم ها و بازیهای مربوط به این سری از گوشی ها در قسمت نوکیا سری 60 قرار میگیرند . در زیر لیستی از این گوشی ها را مشاهده می کنیداین گوشیها علاوه بر اجرای فایلهای سری 60 قابلیت اجرای نرم افزار ها و بازیهای جاوا را نیز دارند.


گوشی های نوکیا سری 60 ورژن 3 :در این قسمت گوشی های سری 60 ورژن 3 نوکیا قرار میگیرند. برنامه ها ، تم ها و بازیهای مربوط به این سری از گوشی ها در قسمت نوکیا سری 60 ورژن 3 قرار میگیرند . در زیر لیستی از این گوشی ها را مشاهده میکنید 


این گوشیها علاوه بر اجرای فایلهای سری 60 ورژن 3 قابلیت اجرای نرم افزار ها و بازیهای جاوا را نیز دارند.


گوشی های نوکیا سری 80 :در این قسمت گوشی های نوکیا 9210 |9210i | 9300 | 9500 قرار میگیرند. نرم افزارها ، تم ها و بازی های مربوط به این سری از گوشی ها در قسمت نوکیا سری 80 قرار میگیرند.
این گوشیها علاوه بر اجرای فایلهای سری 80 قابلیت اجرای نرم افزار ها و بازیهای جاوا را نیز دارند


گوشی های نوکیا سری 90 :در این قسمت گوشی های نوکیا 7700 و 7710 قرار می گیرند . نرم افزارها ، تم ها و بازی های مربوط به این سری از گوشی ها در قسمت نوکیا سری 90 قرار میگیرند.

این گوشیها علاوه بر اجرای فایلهای سری 90 قابلیت اجرای نرم افزار ها و بازیهای جاوا را نیز دارند


قسمت نرم افزارها و بازیهای سونی اریکسون :در این قسمت نرم افزارها و بازیهای مربوط به گوشی های سونی اریکسون قرار داده شده است . از آنجا که نرم افزارها و بازیهای تخصصی مربوط به گوشی های سونی اریکسون کمتر تولید می شود . همگی نرم افزارها و بازیها را در یک دسته قرار داده ایم ( به غیر از گوشی های سری UIQ ). اکثر بازی ها و نرم افزارهای قرار داده شده در بخش سونی اریکسون بر روی گوشی های سری W , Z , T , S قابل نصب میباشد و گوشی های سری K هم میتوانند از بخش نرم افزار ها و بازی های جاوا استفاده کنند.
تمامی گوشی های سونی اریکسون قابلیت اجرای نرم افزار ها و بازیهای جاوا را نیز دارند ، پس میتوانید از بخش جاوا هم استفاده کنید!


قسمت تم های سونی اریکسون :گوشی های سونی اریکسون ( غیر از گوشی های Uiq ورژن 2 و 3 ) در قسمت تم ها به سه بخش تقسیم می شوند:

1) گوشی های با صفحه نمایش 220*176 پیکسل ، شامل گوشی های:2) گوشی های با صفحه نمایش 320*240 پیکسل ، شامل گوشی های:3) گوشی های با صفحه نمایش 160*128 پیکسل ، شامل گوشی های:گوشی های UIQ ورژن 2 :در این قسمت گوشی های Uiq ورژن 2 قرار می گیرند .نرم افزار ها ، تم ها و بازی های مربوط به این سری از گوشی ها در قسمت UIQ ورژن 2 قرار میگیرند . در زیر لیستی از این گوشی ها را مشاهده می کنید:گوشی های UIQ ورژن 3 :


در این قسمت گوشی های Uiq ورژن 3 قرار می گیرند .نرم افزار ها ، تم ها و بازی های مربوط به این سری از گوشی ها در قسمت UIQ ورژن 3 قرار میگیرند . در زیر لیستی از این گوشی ها را مشاهده می کنید:


 


 


                             


در ضمن تمامی این گوشی ها قابلیت اجرای نرم افزار ها و بازیهای جاوا را نیز دارند. 

 

منبع : w W w . M o b h a . c O m