وبلاگ MB به سایت فری پدیا واگذار شده است. به اولین سات جامع معرفی رایگان ها منتقل می شوید.

seconds

 نرم افزار ساعت Ticker - جاوا - MB همه چیز برای موبایل
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اف بنر

الکترو سوسن|فروشگاه اینترنتی لوازم الکتریکی

اف بنر

الکترو سوسن|فروشگاه اینترنتی لوازم الکتریکی

 نرم افزار Ticker داشتن یک ساعت زیبا را در گوشی خود تجربه خواهید کرد. این نرم افزار تحت فرمت جاوا و در رزولویشن 240x240 می باشد.

 

 

 

 

برنامه Ticker کاری از شرکت Trixcell میباشد که پیشرو در ارائه نرم افزار های جاوا تحت موبایل برای شعبده بازی ( تردستی ) میباشد این شرکت با تولید نرم افزار های گوناگون که همگی در زمینه تردستی هستند شهرت خوبی پیدا کرده و نرم افزار هایش رو هم خیلی خوب میفروشه !
اما اساس کار نرم افزار Ticker بدین صورت هست که شما یک ساعتی که عقربه دار هست رو از دوستتون میگیرید و موبایل خودتون رو بهش میدید بعد شما و دوستتون هر کدوم یه ساعتی رو انتخاب میکنید ( شما با ساعت دوستتون و دوست شما با موبایل شما ) حالا شما ساعت رو بر روی صفحه گوشی خودتون میزارید و بعد از چند ثانیه به طرز شگفت آوری هم موبایل و هم ساعت هر دو یک ساعت را نشان میدهند ! مگه میشه ! آره میشه
این نرم افزار به صورت جاوا و در ابعاد 240x320 میباشد
 

 

 

آموزش استفاده :
آموزش استفاده از برنامه به صورت انگلیسی در قسمت instructions هست ٫ ماهم سعی میکنیم تا اونجایی که تونستیم ترجمه کنیم به صورت واضح و شفاف در اختیار شما قرار دهیم
شروع :
۱) نرم افزار را نصب و اجرا کنید ٫ در صفحه اصلی بر روی instructions کلیک کنید
۲) در صفحه instructions به ترتیب از بالا
Intro : توضیحاتی در باره نرم افزار
The Secret : راز و اصول کار نرمافزار
Control Keys : کلید های کنترل
Performance : آموزش و نحوه استفاده از برنامه
Tips : اطلاعات استفاده و محرمانه
Advanced : توضیحات و مطالب بیشتر در رابطه با برنامه
Options : توضیحات تنظیمات برنامه
در این قسمت شما میتونید کلیه طرز استفاده و راز بازی و غیر رو به زبان انگلیسی بخونید
حال به صفحه اصلی برنامه برگشته و بر روی Options کلیک می کنیم
Delay : زمان تعیین اینکه بعد از چند ثانیه تردستی فعال شود ( پیشنهاد میکنم برای واقعی تر شدن تردستی 6 ثانیه را انتخاب کنید )
Times : نه (۹) زمانی که باید برای اجرای تردستی انتخاب کنید در هر قسمت میتونید یک ساعتی رو بسته به سلیقه خودتون انتخاب کنید.
Lock : رمز گذاری بر روی برنامه که کسی جز شما به تنظیمات دسترسی نداشته باشه و راز کار شما محفوظ بماند
و در آخر هم Language که همون انگلیسی انتخاب کنید
 
حال آموزش اجرای تردستی :
طرز کار کلی این برنامه زمانی هست که شما 1 بار ساعت رو متوقف میکنید و گوشی رو میدید دست دوستتون و اون یک ساعتی رو انتخاب میکنه و دوباره ساعت رو به کار میندازید و بعد به بهانه اینکه یک لحظه ساعت رو متوقف کن تا با هم ساعت هامون رو هماهنگ کنیم که .... خوب برای بار دوم وقتی ساعت استوپ و استارت میشه برنامه اینجاست که فعالیت خودشو شروع میکنه و حال بعد اینکه برای دومین بار ساعت را استوپ و استارت کردید با توجه به تنظیمات زمانی (Delay) که برای اجرای تردستی انجام دادید وقت دارید که ساعت و موبایل رو روی هم قرار دهید و به همین راحتی برنامه ساعت پیش فرض رو نشون میده و دوست شما متحیر میشه از این عمل.
 
برنامه را اجرا کرده و از قبل 9 تایم زمانی که باید انتخاب میشد را وارد کنید.
سپس بر روی Start Magic! کلید کنید.
وقتی برنامه اجرا شد شما 1 بار فرصت دارید تا یک ساعت دلخواه با برنامه انتخاب کنید ساعت را متوقف کنید و از دوستتون بخواهید تا با گوشیتون هر ساعتی رو دوست داره انتخاب کنه و دوباره ساعت رو به کار بندازد.
شما هم با ساعت دوستتون به ترتیت از اون 9 زمانی که از قبل باید تنظیم میکردید ساعت رو با شماره اول ست میکنید ( به عنوان مثال : از 9 تایمی که باید انتخاب میکردید تایم اول را 11:30 انتخاب کنید تایم دوم را 13:25 و الی آخر , در اینجا شما باید به ترتیت عمل کنید یعنی اگر برای بار اول این کار رو انجام میدید با ساعت دوستتون ساعت 11:30 را انتخاب کنید ) حال از دوستتون بخواهید تا 1 بار دیگه ساعت رو متوقف کنه به بهانه مثلا تنظیم دقیق ساعت و دوباره ساعت رو به کار بندازه , حال گوشی رو از دوستتون گرفته ساعت عقربه دار رو روی صفحه گوشی قرار دهید و بعد از چند ثانیه برنامه به ساعت پیشفرض شماره 1 همون 11:30 رفته و شماهم با ساعت دوستتون 11:30 رو انتخاب کردید و اینجاست که دوستتون از تعجب شاخ در میاره!
خوب حالا اون ۹ زمان انتخابی به چه کاری میاد برای اینکه راز کار لو نره شاید دوستتون بخواد دوباره اینکار رو انجام بدید حالا باید روی ساعت دومی اینکار رو انجام بدید الی آخر. 

 

 

فرمت : جاوا

دانلود    جاوا         با حجم  ۲۷۵  KB

 www.mb.blogsky.com